Zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych.

Zarejestruj się

PO CO WARSZTATY?

Warsztaty mają na celu:

  • naukę pracy w zespole wokalnym
  • naukę podstawowych technik wokalnych
  • naukę śpiewu pieśni wielogłosowych
  • przygotowanie koncertu na zakończenie warsztatów
  • poznanie osób z innych wspólnot kościelnych
  • zbudowanie płaszczyzny dalszych, wspólnych działań i relacji

KTO JE PROWADZI?

Od strony muzycznej warsztaty prowadzić będą:

RENATA WYBRANIEC

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wokalistka z wykształcenia i powołania. Dyrygent oraz nauczyciel śpiewu. Od lat mentor grup uwielbieniowych i nauczycieli z zakresu techniki wokalnej. Lider uwielbienia w Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty uwielbienia i bywa jurorem w różnych konkursach wokalnych. Jest osobą głęboko wierzącą i oddaną Kościołowi. Ma wspaniałego męża i cudowną dwójkę dzieci. Na stałe mieszka we Wrocławiu.

HUBERT KOWALSKI

Studiował dyrygenturę na Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest kompozytorem, producentem muzycznym, śpiewakiem i kontrabasistą. Od 1993 roku współtworzy zespół Deus Meus. Nagrał siedem płyt. W 2007 roku założył orkiestrę ICON, złożoną głównie ze studentów i absolwentów krakowskiej Akademii Muzycznej, z którą wykonuje własne kompozycje, a także muzykę filmową i rozrywkową. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych. Jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Nauczania podczas warsztatów wygłoszą oraz opiekę duszpasterską sprawować będą:

MAREK KUCHARSKI

Absolwent Biblijnego Seminarium Teologicznego we Wrocławiu (1994). W latach 1994-2003 służył jako pastor Kościoła Ewangelicznego ?ICHTUS? we Wrześni. Ukończył studium podyplomowe dla pastorów i liderów organizacji chrześcijańskich przy Fellowship Bible Church w Little Rock, USA. Uzyskał dyplom licencjata w zakresie finansów i zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończył studia MBA na Uniwersytecie Franklina w Columbus, w Stanach Zjednoczonych. Obecnie pełni funkcję kanclerza Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej we Wrocławiu.

NORBERT OCZKOWSKI OP

Prezbiter katolicki, członek Zakonu Kaznodziejskiego (dominikanin). Łodzianin z pochodzenia. We Wrocławiu mieszka i pracuje od ośmiu lat. Duszpasterz Wspólnoty Charyzmatycznej ?Galilea?. Absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Uzyskał licencjat rzymski z teologii duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Doktorant, śpiewak i rekolekcjonista. We wrocławskim klasztorze dominikanów pełni funkcje liturgisty i kantora konwentu. Prowadzi Msze z modlitwą o uzdrowienie.

GDZIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ?

Warsztaty odbywać się będą w starym budynku Filharmonii Wrocławskiej, ul. Piłsudskiego 14

W JAKIM TERMINIE?

Warsztaty rozpoczną się w piątek 13 kwietnia o godz. 17:00, a zakończą się ok. godz. 19:00 w niedzielę, 15 kwietnia 2018 roku

KOSZT WARSZTATÓW

160 złotych od osoby

PRZESŁUCHANIA

aby wziąć udział w naszych Warsztatach należy:

  • zapisać się przez formularz zamieszczony na naszej stronie
  • wziąć udział w przesłuchaniach (w jednym z dwóch terminów)
  • z osób, które się zapiszą, komisja rekrutacyjna zakwalifikuje 60 uczestników
  • wtedy dopiero nastąpi uiszczenie wpłaty za warsztaty.

Zarejestruj się

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Święta w Polskim Kościele Chrześcijańskim w Dudley

Okres przedświąteczny to jeden z najintensywniejszych momentów w życiu kościoła zaraz po Wielkanocy.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

czytaj więcej