Godziny pracy biblioteki:

czwartek 12:00 – 16:00
piątek 12:00 – 16:00
  • Obsługa Czytelników będzie mieć miejsce WYŁĄCZNIE w przedsionku do pomieszczeń bibliotecznych.
  •  
    Osoby chcące skorzystać z usług Biblioteki EWST są ZOBOWIĄZANE do wcześniejszej rezerwacji – minimum 4 dni – dnia i godziny swej wizyty na adres: biblioteka@ewst.pl
  • Wszystkie osoby wchodzące do budynku Biblioteki EWST zobowiązane są do zdezynfekowania rąk środkami dezynfekującymi, noszenia jednorazowych rękawic, a także do używania maseczek zasłaniających nos i usta lub przyłbic. 
  • Na terenie Biblioteki EWST – nie wliczając personelu – mogą przebywać równocześnie maksymalnie DWIE osoby. 
  • Nakazuje się zachowanie bezpiecznej odległości – minimum 1,5 metra – między użytkownikami Biblioteki EWST.
Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

Mural, Drzewo Życia

Księga Rodzaju, w drugim opisie stworzenia, umieszcza drzewo życia w samym środku Ogrodu Eden. Daje ono zdrowie i życie tym, którzy spożywają jego owoce.

czytaj więcej