Godziny pracy biblioteki:

czwartek 12:00 – 16:00
piątek 12:00 – 16:00
  • Obsługa Czytelników będzie mieć miejsce WYŁĄCZNIE w przedsionku do pomieszczeń bibliotecznych.
  •  
    Osoby chcące skorzystać z usług Biblioteki EWST są ZOBOWIĄZANE do wcześniejszej rezerwacji – minimum 4 dni – dnia i godziny swej wizyty na adres: biblioteka@ewst.pl
  • Wszystkie osoby wchodzące do budynku Biblioteki EWST zobowiązane są do zdezynfekowania rąk środkami dezynfekującymi, noszenia jednorazowych rękawic, a także do używania maseczek zasłaniających nos i usta lub przyłbic. 
  • Na terenie Biblioteki EWST – nie wliczając personelu – mogą przebywać równocześnie maksymalnie DWIE osoby. 
  • Nakazuje się zachowanie bezpiecznej odległości – minimum 1,5 metra – między użytkownikami Biblioteki EWST.
Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

Mural, Drzewo Życia

Księga Rodzaju, w drugim opisie stworzenia, umieszcza drzewo życia w samym środku Ogrodu Eden. Daje ono zdrowie i życie tym, którzy spożywają jego owoce.

Misja chrześcijańska na „grzbiecie bawoła”

Nie ulega wątpliwości, iż fundamentalnym celem misji chrześcijańskiej jest dotarcie do możliwie jak największej liczby osób z Ewangelią, której centralną treścią jest osoba i dzieło Jezusa Chrystusa, jak również zakładanie lokalnych społeczności.

czytaj więcej