07/01/2024

Czego uczymy w EWST? Zobacz realizowane przedmioty

Zastanawiasz się nad studiami teologicznymi? A może interesują Cię konkretne dziedziny teologii? Zobacz, jakie przedmioty możesz studiować w EWST!

Na naszej stronie znajduje się podserwis z informacjami o przedmiotach realizowanych w EWST. Każdy z kierunkowych przedmiotów ma teraz własną stronę, na której można znaleźć podstawowe informacje o programie i przebiegu zajęć, informacje o osobie prowadzącej kurs, a także filmy i artykuły powiązane z tematyką przedmiotu. Można też sprawdzić terminy zajęć oraz możliwość uczestniczenia w nich w charakterze wolnego słuchacza.        

Na stronie znajduje się także spis wszystkich przedmiotów (nie tylko kierunkowych), z podziałem na lata studiów.

Mamy nadzieję, że taki sposób przedstawienia oferty edukacyjnej kierowanej do osób zainteresowanych studiowaniem teologii lub uczestniczeniem w poszczególnych kursach, pomoże wszystkim kandydatom w podjęciu decyzji. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz przedmioty w EWST

 

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Święta w Polskim Kościele Chrześcijańskim w Dudley

Okres przedświąteczny to jeden z najintensywniejszych momentów w życiu kościoła zaraz po Wielkanocy.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

czytaj więcej