07/09/2021

Czego uczymy w EWST? Zobacz realizowane przedmioty

Zastanawiasz się nad studiami teologicznymi? A może interesują Cię konkretne dziedziny teologii? Zobacz, jakie przedmioty możesz studiować w EWST!

W odpowiedzi na liczne pytania o program w ramach licencjackich studiów teologicznych, przygotowaliśmy podserwis z informacjami o przedmiotach realizowanych w EWST. Każdy z kierunkowych przedmiotów ma teraz własną stronę, na której można znaleźć podstawowe informacje o programie i przebiegu zajęć, informacje o osobie prowadzącej kurs, a także filmy i artykuły powiązane z tematyką przedmiotu. Można też sprawdzić terminy zajęć oraz możliwość uczestniczenia w nich w charakterze wolnego słuchacza.        

Na stronie znajduje się także spis wszystkich przedmiotów (nie tylko kierunkowych), z podziałem na lata studiów.

Mamy nadzieję, że taki sposób przedstawienia oferty edukacyjnej kierowanej do osób zainteresowanych studiowaniem teologii lub uczestniczeniem w poszczególnych kursach, pomoże wszystkim kandydatom w podjęciu decyzji. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz przedmioty w EWST

 

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Misja chrześcijańska na “grzbiecie bawoła”

Nie ulega wątpliwości, iż fundamentalnym celem misji chrześcijańskiej jest dotarcie do możliwie jak największej liczby osób z Ewangelią, której centralną treścią jest osoba i dzieło Jezusa Chrystusa, jak również zakładanie lokalnych społeczności.

Zmartwychsprzątanie

Co roku, gdy nadchodzi wiosna, ruszamy do polerowania okien, robienia porządków po zimie, sprzątania wewnątrz i na zewnątrz naszych przybytków. Te działania niczym forsycje i krokusy dają nam znak, że domyka się kolejny cykl…nadchodzą Święta Wielkiej Nocy.

Czego nas uczy Zmartwychwstały? – wywiad z drem Kazimierzem Bemem

Dr Kazimierz Bem, wykładowca historii Kościoła w EWST mówi o pracy duszpasterskiej i akademickiej, o chrześcijańskiej wolności, miłości bliźniego i o tym co dla niego oznacza Zmartwychwstanie.

czytaj więcej