15/10/2020

Darmowy Indeks 2020 – laureaci

Znamy już wyniki tegorocznego konkursu ?Darmowy Indeks? dla osób zaangażowanych w służbę (w kościele lub organizacji chrześcijańskiej). Zwycięzca uzyskał prawo do bezpłatnego studiowania na pierwszym roku. Komisja przyznała także zniżki w wysokości 50% czesnego.

Zwycięzcą konkursu został Michał Sz.
Upust w wysokości 50% czesnego otrzymują:  Justyna Świątek, Paulina Jastrzębska oraz Iwona Dreger.  

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Bardzo cieszmy się, że studia w naszej uczelni podejmują zaangażowane w służbę osoby o tak różnorodnych zainteresowaniach, pasjach i  talentach.

Więcej informacji na temat konkursu „Darmowy Indeks„.

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Mural, Drzewo Życia

Księga Rodzaju, w drugim opisie stworzenia, umieszcza drzewo życia w samym środku Ogrodu Eden. Daje ono zdrowie i życie tym, którzy spożywają jego owoce.

Misja chrześcijańska na „grzbiecie bawoła”

Nie ulega wątpliwości, iż fundamentalnym celem misji chrześcijańskiej jest dotarcie do możliwie jak największej liczby osób z Ewangelią, której centralną treścią jest osoba i dzieło Jezusa Chrystusa, jak również zakładanie lokalnych społeczności.

Zmartwychsprzątanie

Co roku, gdy nadchodzi wiosna, ruszamy do polerowania okien, robienia porządków po zimie, sprzątania wewnątrz i na zewnątrz naszych przybytków. Te działania niczym forsycje i krokusy dają nam znak, że domyka się kolejny cykl…nadchodzą Święta Wielkiej Nocy.

czytaj więcej