thumb
28/03/2024

Wielkanoc 2024

Wszystkim Studentom, Absolwentom, Słuchaczom, Pracownikom i Przyjaciołom życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie…

więcej >
więcej >
09/02/2024

Wsparcie dla Ukrainy

Dzięki zaangażowaniu darczyńców Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna już po raz po raz czwarty mogła wesprzeć mieszkańców Ukrainy, dostarczając im duży transport ubrań, głównie kurtek i odzieży zimowej.

Więcej >>

więcej >
05/02/2024

MATW 2024: Ekologia w centrum uwagi

Zapraszamy na nowy semestr zajęć w ramach Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku. W roku 2024 skupimy się na zagadnieniach związanych z ekologią, ujmując je z szerokiej, interdyscyplinarnej perspektywy.

Więcej >>

więcej >
21/12/2023

Boże Narodzenie 2023

Wszystkim Studentom, Absolwentom, Słuchaczom, Pracownikom i Przyjaciołom życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2024.

Więcej >>

1 2 3 4 34
Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Czym są i w jaki sposób istnieją wartości? Rekolekcje Ingardenowskie

Jednym z filozofów, którzy podjęli trud rzetelnego, wnikliwego opisu fenomenu wartości był Roman Ingarden (1893-1970).

Ewangelikalizm wobec homoseksualizmu

Niniejszy artykuł ma na celu przybliżenie Czytelnikom stanowiska ewangelikalnych chrześcijan, zwłaszcza polskich, wobec zjawiska homoseksualizmu.

Aborcja i eutanazja w refleksji ewangelikalnej

Kiedy zaczyna się życie ludzkie? Czy może nadejść moment, gdy już nie warto żyć? Czy życie jest wartością samą w sobie, czy raczej środkiem do innych celów? Kto ma prawo o tym zadecydować?

czytaj więcej