Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

maj, 2020

Minimalizm - sposób na życie w trudnych czasach? Cz. II

28MAJ18:0019:00OnlineOnlineMinimalizm - sposób na życie w trudnych czasach? Cz. IIMniej znaczy lepiej?Rozmowa z Konradem MielcarkiemOnline18:00 - 19:00

Szczegółowe informacje

Jakie są założenia minimalizmu? Czy minimalizm to całkowite odrzucenie konsumpcyjnego stylu życia? Od czego zacząć, żeby żyć zgodnie z filozofią ?mniej??  Jakie minimalizm może wnieść korzyści w moim życiu i w społeczności w której żyję?

Czy jako chrześcijanie powinniśmy wspierać takie współczesne ruchy jak minimalizm? A co na to Pismo Święte?

Na te i inne pytania odpowie chrześcijański minimalista Konrad Mielcarek w rozmowie z Justyną Mańkowską byłą reporterką i społecznikiem.

Spotkanie potrwa 60 minut i będzie odbywało się na platformie ZOOM. Osoby chętne do aktywnego udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie będzie transmitowanie na żywo na Youtube.

Czas

(Czwartek) 18:00 - 19:00

Miejsce

Online

WSTĘP:

Konieczna rejestracja

Wolny

WSTĘP - SZCZEGÓŁY

Aby wziąć aktywny udział w zajęciach należy zarejestrować się przez formularz 

Organizator

Instytut Rozwoju Kościoła

W Instytucie Rozwoju Kościoła (IRK) pomagamy znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania. Używamy w tym celu różnych narzędzi ? określamy mocne i słabe strony, wzmacniamy wizję i budujemy strategię. Skupiamy się przy tym na rozwoju praktycznych umiejętności liderów w rozwiązywaniu problemów, zarządzaniu zespołami ludzi czy pozyskiwaniu funduszy. Wszystko po to, aby cały Kościół mógł wzrastać.

Dowiedz się więcej