Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

czer, 2024

Ekowarsztat 4: Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR/ESG)

28CZE18:0020:00Ekowarsztat 4: Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR/ESG)Prowadzenie: Krzysztof PokorskiEWST Centrum Edukacyjne, św. Jadwigi 12, Wrocław18:00 - 20:00(GMT+02:00)

Szczegółowe informacje

Warsztat na temat aktualnych wyzwań biznesu w związku z jego negatywnym wpływem na otoczenie. Porozmawiamy o obszarach, do których odnosi się idea społecznej odpowiedzialności biznesu, a także o praktycznych aspektach wdrażania polityki CSR/ESG. Zdemaskujemy także coraz powszechnie obecny greenwashing.

Warsztaty prowadzi Krzysztof Pokorski – specjalista ds. CSR, absolwent studiów podyplomowych na kierunku Manager CSR w Collegium Civitas. Z wykształcenia internacjolog (ukończone studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego). Edukator, przedsiębiorca, moderator dialogu międzysektorowego. Posiada liderskie doświadczenie w działalności pozarządowej i samorządzie studenckim. Pełnił kierowniczą funkcję we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego (jednostce budżetowej Gminy Wrocław) w obszarze wolontariatu i edukacji nieformalnej, pomysłodawca programu wolontariatu miejskiego „Wspieram Wrocław”.

Zdobywał doświadczenie korporacyjne w firmie PwC jako specjalista od marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu. Obecnie prowadzi firmę ekocentryk.pl, która zajmuje się edukacją dzieci i dorosłych o współczesnych wyzwaniach dotyczących ekologii, w tym szczególnie o zmianach klimatu i odnawialnych źródłach energii. Odpowiedzialność społeczna, zrównoważony rozwój, empatia oraz zdrowe relacje międzyludzkie są filarami jego życia zawodowego jak i prywatnego. Jako mąż i ojciec dwóch synów realizuje się w małżeństwie i rodzicielstwie dbając jednocześnie o rozwój osobisty, w tym swoje sportowe oraz poetyckie pasje.

Spotkanie odbywa się w ramach Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku

Czas

(Piątek) 18:00 - 20:00(GMT+02:00)

WSTĘP:

Wolny

WSTĘP - SZCZEGÓŁY