Chanuka – świeczki, pączki i naprawianie świata - EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

lis, 2021

30lisOnlineTransmisja na żywoChanuka – świeczki, pączki i naprawianie światamgr Izabela BućkowskaEWST ONLINE. Zajęcia otwarte.19:00 - 20:00 Online

Szczegółowe informacje

Ostatnie dni listopada, ciemno, zimno i ponuro – doskonały czas, aby porozmawiać o święcie Chanuka, które Żydzi na całym świecie obchodzą zapalając świece i jedząc pączki (oraz inne słodycze).

W czasie spotkania porozmawiamy o tych przyjemnych i powszechnie znanych aspektach Chanuki, opowiemy o wydarzeniach historycznych, do których nawiązuje święto, jak również zagłębimy się w jego  tradycyjną i mistyczną kabalistyczną interpretację.

Spotkanie poprowadzi mgr Izabela Bućkowska.

Spotkanie potrwa 60 minut i będzie odbywało się na platformie ZOOM. Osoby chętne do aktywnego udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie będzie transmitowanie na żywo na Facebooku.

Szczegóły spotkania online

Dołącz do transmisji

Dołącz do spotkania

WSTĘP:

Konieczna rejestracja

Czas

(Wtorek) 19:00 - 20:00

Miejsce

Online

Organizator

Ewangelikalna Wyższa Szkoła TeologicznaEwangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna jest uczelnią międzywyznaniową, przyjazną wszelkim denominacjom chrześcijańskim w Polsce. W swoim programie EWST oferuje dogłębne studia w zakresie języków biblijnych, teologii i duszpasterstwa. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, nowoczesność oraz otwartą, przyjazną atmosferę.

X