26/04/2023

Rekrutacja 2023/24

Rozpoczęła się rekrutacja na I rok studiów teologicznych w EWST. Zarówno rozmowa kwalifikacyjna jak i niezbędne czynności związane z rejestracją kandydatów podobnie jak w ubiegłych latach odbywają się  online.

Aby zapisać się na studia wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, załączając do niego zdjęcie oraz skan świadectwa dojrzałości, a następnie wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej online.

Na stronie rekrutacji elektronicznej znajduje się szczegółowa instrukcja postępowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi warunków przyjęcia na studiaodpłatności, stypendiów  i konkursów dla kandydatów.

Terminy rozmów kwalifikacyjnych w rekrutacji na rok akademicki 2023/24

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Święta w Polskim Kościele Chrześcijańskim w Dudley

Okres przedświąteczny to jeden z najintensywniejszych momentów w życiu kościoła zaraz po Wielkanocy.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

czytaj więcej