20/12/2021

Profil EWST w Patronite.pl – zapraszamy

Z radością informujemy, że powstał profil EWST w serwisie Patronite.pl.

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna jest instytucją niepubliczną, co oznacza, że utrzymujemy się głównie z darowizn. Istniejemy, ponieważ są osoby, które wspierają naszą misję, a jest nią popularyzacja edukacji teologicznej i kształcenie osób wierzących jak i niewierzących w Polsce i za granicą. EWST powstało z potrzeby serc, aby Kościół rozwijał się i rósł.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do wyjątkowego grona Patronów EWST i wspierania naszych studentów oraz działań edukacyjnych, które prowadzimy online.

Poniżej link do profilu EWST:
https://patronite.pl/EWST

Aby wesprzeć EWST poprzez serwis Patronite.pl wystarczy zalogować się w serwisie, zadeklarować kwotę comiesiecznego wsparcia i wybrać formę płatności. Każde 5 zł. przekazane na rzecz EWST znaczy dla nas bardzo dużo i umożliwia kontynuację naszej pracy.

Czym jest Patronite?

Serwis Patronite opiera się opiera się na idei regularnego wsparcia osób lub instytucji, króre tworzą lub robią ważne dla nas rzeczy. Patroni deklarują comiesięczną kwotę wsparcia, pozwalając na stabilny rozwój wspieranych idei i nawiązując więź z ich twórcami. W zamian – oprócz satysfakcji z działania na rzecz rozwoju ulubionego autora czy przedsięwzięcia Patroni otrzymują także podziękowania i nagrody od wspieranych twórców.

Więcej na temat idei serwisu Patronite

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Święta w Polskim Kościele Chrześcijańskim w Dudley

Okres przedświąteczny to jeden z najintensywniejszych momentów w życiu kościoła zaraz po Wielkanocy.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

czytaj więcej