10/04/2021

Gdzie oglądać wykłady MATW?

Facebook, Youtube, ZOOM czy strona www – spotkania w ramach MATW można oglądać (a nawet brać w nich udział) na różne sposoby.

Rzeczywistość pandemiczna sprawiła, że większość aktywności przeniosła się online. Podobnie jest ze spotkania Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku – to już kolejny sezon, w którym organizujemy je za pomocą platformy ZOOM. Mogą w nich brać udział wszyscy chętni, po uprzedniej rejestracji. Jednak bezpośredni udział nie jest jedyną możliwością obejrzenia kolejnych wykładów.

Od najbliższego spotkania Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku wydarzenia online w ramach cyklu będzie można oglądać na żywo na Facebooku. Wystarczy wejść na stronę facebook.com/EWSTpl/live, by sprawdzić jakie są zaplanowane kolejne spotkania. Serdeczie zapraszamy do oglądania ich i wysyłania tą drogą pytań i komentarzy.

Bezpośrednia transmisja jest także udostępniana na stronie wydarzenia w kalendarzu z programem MATW. Po wejściu w zakładkę Program należy wybrać interesujące nas przyszłe wydarzenie, żeby obejrzeć jego transmisję – nie trzeba wówczas logować się do FB.

Uwaga – wykłady są dostępne na Facebooku tylko podczas ich trwania i przez kilka godzin później. Jednakże nie oznacza to, że osoba która nie była w stanie wziąć udziału ?na żywo? traci możliwość zapoznania się z  treścią wykładu. Spotkania MATW są rejestrowane i w ciągu kilku dni pojawiają się także na naszym kanale na YT. Większość z nich jest dostępna w całości, w przypadku niektórych udostępniamy fragmenty wydarzenia. Nagrane wykłady są także dostępne z poziomu kalendarza. Po wejściu w zakładkę Program należy wybrać wydarzenie, które się już odbyło – zostaniemy wówczas przeniesieni bezpośrednio na stronę z jego nagraniem.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym wydarzeniem (przyszłym lub takim, które już miało miejsce), a macie kłopoty ze znalezieniem sposobu na udział lub obejrzenie go – prosimy o kontakt matw@ewst.pl

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Misja chrześcijańska na “grzbiecie bawoła”

Nie ulega wątpliwości, iż fundamentalnym celem misji chrześcijańskiej jest dotarcie do możliwie jak największej liczby osób z Ewangelią, której centralną treścią jest osoba i dzieło Jezusa Chrystusa, jak również zakładanie lokalnych społeczności.

Zmartwychsprzątanie

Co roku, gdy nadchodzi wiosna, ruszamy do polerowania okien, robienia porządków po zimie, sprzątania wewnątrz i na zewnątrz naszych przybytków. Te działania niczym forsycje i krokusy dają nam znak, że domyka się kolejny cykl…nadchodzą Święta Wielkiej Nocy.

Czego nas uczy Zmartwychwstały? – wywiad z drem Kazimierzem Bemem

Dr Kazimierz Bem, wykładowca historii Kościoła w EWST mówi o pracy duszpasterskiej i akademickiej, o chrześcijańskiej wolności, miłości bliźniego i o tym co dla niego oznacza Zmartwychwstanie.

czytaj więcej