24/08/2015

Konkurs Student za studenta

Jeśli jesteś studentem EWST i chciałbyś zachęcić znajomych, żeby również wybrali tę drogę, mamy dla Ciebie propozycję. Program „Student za studenta” jest kierowany do wszystkich aktualnie studiujących w naszej Uczelni, pozwalając na obniżenie czesnego w zamian za polecanie innym studiowania w EWST.

Wystarczy skutecznie zachęcić przynajmniej jedną osobę do podjęcia studiów licencjackich w naszej Uczelni. Wierzymy, że właśnie Wy – nasi studenci – zrobicie to najlepiej i najbardziej szczerze, dlatego postanowiliśmy wesprzeć te starania, oferując nie tylko naszą wdzięczność, ale także obniżkę czesnego o 50, 75 a nawet o 100 procent, w zamian za zachęcenie nowych kandydatów do wzięcia udziału w rekrutacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i oczywiście do wzięcia w nim udziału.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz Regulaminem konkursu

Student za studenta

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Święta w Polskim Kościele Chrześcijańskim w Dudley

Okres przedświąteczny to jeden z najintensywniejszych momentów w życiu kościoła zaraz po Wielkanocy.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

czytaj więcej