26/04/2010

Złap indeks w sieci

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy chcą studiować za darmo w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej, na stronę Wrocławskiego Indeksu. Biorąc udział w konkursie możesz zdobyć indeks naszej uczelni z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów I stopnia w trybie niestacjonarnym na kierunku teologia.

W pierwszym etapie przyda się wiedza o Wrocławiu, w drugim – po wyborze właściwiej uczelni – trzeba będzie odpowiedzieć na pytania związane z wybranym kierunkiem studiów. Pomocni mogą być także znajomi, ponieważ polecając komuś udział w konkursie, samemu można zdobyć dodatkowe punkty.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu. Dodatkowo aktualności konkursowe pojawią się na portalu facebook.com. Poza głównym konkursem będzie zorganizowana rywalizacja dla najczęściej polecających Wrocławski Indeks. Każdy uczestnik otrzyma podczas rejestracji indywidualny kod referencyjny, którym będzie się posługiwał podczas logowania. Nie ma możliwości, żeby ktoś, kto nie zaliczy etapu, zalogował się drugi raz i próbował do skutku.

Dlaczego wrocławskie uczelnie zdecydowały się na konkurs w internecie? To przede wszystkim wygoda dla uczestników i organizatorów. Ci pierwsi zamiast stawiać się w danym miejscu o określonym czasie, mogą wziąć udział w zabawie w dowolnym momencie i miejscu. Dodatkowo nie muszą rozwiązywać wszystkich zadań od razu – mogą przerwać pracę i kontynuować po ponownym zalogowaniu.

Z kolei organizatorzy nie muszą wynajmować specjalnych sal ani sztabu ludzi, którzy będą prowadzić konkurs, a potem sprawdzać formularze. Wszystko wydarzy się on-line, a organizatorzy dostaną gotowe wyniki i listy laureatów. W konkursie można wziąć udział na stronie www.konkurs.terazwroclaw.pl. Tegoroczna edycja jest już czwartą odsłoną internetowej rywalizacji o indeksy. W tym roku konkurs rozpocznie się 19 kwietnia w samo południe i zakończy po dwóch miesiącach – 18 czerwca o godzinie 12.00. Wśród wszystkich osób, które do 21 maja wystartują w konkursie i poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania zawarte w części pierwszej, jury rozlosuje nagrodę specjalną – weekend we Wrocławiu. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele każdej z uczelni oraz Biura Promocji Miasta, które współorganizuje całe przedsięwzięcie.

Nagrody ufundowane przez Organizatorów:

 1. Nagroda specjalna: weekend we Wrocławiu dla jednej osoby wraz z osobą towarzyszącą do wykorzystania do 27 grudnia 2010 roku, wybranej losowo przez jury spośród osób, które do 21 maja 2010, do godz. 12.00 poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania zawarte w części I konkursu (pytania ogólne z zakresu wiedzy o Wrocławiu). Nagroda ufundowana przez Hotel Tumski we Wrocławiu.
 2. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu: talon wartości 1000 zł na podręczniki akademickie.
 3. Dolnośląska Szkoła Wyższa: trzy indeksy (opłacone trzyletnie studia I stopnia z wpisowym) na wydziałach: Nauk Pedagogicznych, Nauk Społecznych i Dziennikarstwa oraz Nauk Technicznych.
 4. Dolnośląska Wyższa Szkoła Służb Publicznych ?ASESOR? we Wrocławiu: dwa indeksy z opłaconym wpisowym i czesnym za cały okres studiów I stopnia w trybie stacjonarnym (jeden na kierunek administracja, drugi na kierunek praca socjalna).
 5. Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna: jeden indeks z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów I stopnia w trybie niestacjonarnym na kierunku teologia.
 6. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu: indeks i bezpłatny pierwszy semestr studiów na kierunku logistyka.
 7. Politechnika Wrocławska: jednorazowe stypendium w wysokości 1600 zł dla zwycięzcy każdej z trzech ścieżek tematycznych.
 8. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu: jeden indeks z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów I stopnia (w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym) na kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
 9. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu: dwa talony (każdy o wartości 3 000 zł) na podręczniki akademickie wydane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego, które realizować będzie można przez cały okres studiów.
 10. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu: dwa talony o wartości 3 000 zł dla każdego ze zwycięzców dwóch ścieżek tematycznych na zakup książek (skryptów i podręczników) wydanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który będzie można realizować przez cały okres studiów.
 11. Uniwersytet Wrocławski: jednorazowe stypendium w wysokości 3 000 zł dla zwycięzcy każdej z trzech ścieżek tematycznych (humanistyczna, przyrodnicza i nauk ścisłych).
 12. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu: dwa indeksy z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów I stopnia na wybranym kierunku spośród: zarządzanie, finanse i rachunkowość, turystyka i rekreacja oraz ekonomia na Wydziale Ekonomicznym w Opolu.
 13. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu: trzy indeksy z opłaconym czesnym za I rok studiów stacjonarnych na trzech kierunkach: turystyka i rekreacja, europeistyka,  zarządzanie.
 14. Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu: dwa indeksy z opłaconym czesnym za I rok studiów stacjonarnych: budownictwo komunikacyjne, geodezja i kartografia lub fizjoterapia. Nagroda dodatkowa – tygodniowe warsztaty z rysunku i malarstwa
 15. Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu: opłacone trzyletnie studia licencjackie na każdej ze specjalności: filologia angielska stacjonarna (1), filologia germańska stacjonarna lub niestacjonarna (1), filologia hiszpańska stacjonarna lub niestacjonarna (1), filologia włoska stacjonarna lub niestacjonarna (1).
 16. Wyższa Szkoła Zarządzania ?Edukacja? we Wrocławiu: trzy indeksy z opłaconym czesnym za I rok studiów w trybie stacjonarnym, po jednym na każdy z następujących kierunków: zarządzanie, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, turystyka i rekreacja.
 17. Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów we Wrocławiu: indeks z opłaconym czesnym za cały okres studiów stacjonarnych I stopnia (licencjackich) na kierunku zarządzanie oraz dwa indeksy z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów I stopnia (licencjackich) na dowolnym kierunku w systemie stacjonarnym lub niestacjonarnym (do wyboru: zarządzanie, finanse i rachunkowość, politologia, filologia angielska; studia dzienne lub zaoczne).
Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Święta w Polskim Kościele Chrześcijańskim w Dudley

Okres przedświąteczny to jeden z najintensywniejszych momentów w życiu kościoła zaraz po Wielkanocy.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Krótka refleksja na koniec roku

Stephen Hawking, znany brytyjski fizyk, pod koniec swojego długiego życia wzbudził wiele kontrowersji, twierdząc, że wprawdzie nie jest w stanie udowodnić, że Boga nie ma, ale potrafi wykazać, że Wszechświat powstał sam z niczego i Bóg przy wyjaśnianiu powstania Wszechświata nie jest nam do niczego potrzebny.

czytaj więcej